Ideaal voor grote hoeveelheden materiaal. Dankzij de brede schuifdeur van 1,82 meter en de diepe kamer van 1,1 meter hoeven dozen niet kapot gesneden te worden alvorens deze in de machine geladen worden.
De samengeperste balen zijn geoptimaliseerd voor transport omdat deze twee aan twee in plaats van drie aan drie gestapeld kunnen worden.
Tijdbesparende en gemakkelijke afvalverwerking
Baalgewicht karton (kg) | 650-800 |
Baalgewicht plasticfolie (kg) | 650-800 |
Persdruk (t) | 50 |
Stroomvoorziening | 3x400V 50Hz 16A |
Motor (kW) | 5.5 |
Geluidsniveau (dB) | 62-64 |
Gemiddelde cyclustijd (sec.) | 26 |
Buitenmaten B×D×H (mm) | 2515 x 1645 x 3590 / 2495 |
Gewicht (kg) | 3250 |
Vulopening B×H (mm) | 1825 x 670 |
Vulhoogte (mm) | 1320 |
Hoogte kamer (mm) | 1830 |
Slaglengte (mm) | 1100 |
Aantal knopen | 8 |
Type bindsysteem | Touw / Staaldraad |
Indicatielampje voor een voltooide baal | Ja |
Baal uitwerpen | Automatisch |
Afvalvolume | Groot |
Met realtime data en automatische meldingen kun je betere beslissingen nemen, operationele kosten verlagen en jouw milieuprestaties documenteren.
BRA-IN staat voor Bramidan Intelligence en verbindt je apparatuur rechtstreeks met een gebruiksvriendelijk platform – zodat je vulniveaus kunt monitoren, ledigingen kunt optimaliseren en onderhoud kunt plannen – allemaal in één geïntegreerde oplossing.
Verticale balenpersen zijn compact, kostenefficiënt en geschikt voor handmatige processen en middelgrote hoeveelheden afval, zoals karton en plastic. Ze persen het materiaal van boven naar beneden en nemen weinig ruimte in beslag, waardoor ze gemakkelijk te plaatsen en installeren zijn – vooral bij kleinere bedrijven of locaties met beperkte ruimte.
Horizontale balenpersen zijn ontworpen voor grotere afvalvolumes en bieden meer automatisering. Ze persen het materiaal zijwaarts en kunnen worden gekoppeld aan transportbanden, versnipperaars en andere automatische systemen. Dit vermindert de behoefte aan handmatige arbeid en verhoogt de operationele efficiëntie. Daartegenover staan hogere investeringskosten en een grotere benodigde ruimte.